Üyelik Girişi
Hava Durumu
Takvim
Balcı Remzi Vurdum

 

Ön-Em Oto

ELVEDA TAYAKADIN

Sevgili Tayakadınlılar;

   01 Eylül 2010 tarihinde göreve başladığım ve 8 Yıl 10 ay hizmet ettiğim Tayakadın Şehit Cem Havale İlköğretim Okulundaki görevimden, 01 Temmuz 2019 tarihi itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. 9 yıl süresi boyunca hem okulumuzda hem de köyümüzde güzel işler yaptık. Muhtarlarımız ve azalarımız ile uyumlu bir çalışma içinde olduk. Okul işleri yanında köyümüze de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Köyümüze gayet donanımlı bir web sitesi kazandırdık. Daha sonra "Tayakadın Köyü Dayanışma" adlı Face sayfamızı oluşturduk. Buradan köyümüz ile ilgili her türlü bilgiyi paylaştık ve köylülerimize haberdar ettik. Web sitesi konusunda bana destek olan dönemin Muhtarı Abdullah Deveci ve teknik , bilgi, belge konularında yardımcı olan azamız Cengiz Posta'ya ve tüm azalarımıza teşekkür ederim. Ayrıca okul işlerinden sorumlu bakan dediğim azamız Yunus Ayırbaz'a da katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da web sitesinin ve face sayfasının güncel kalması Erkut Deveci muhtarımızın ve azalarımızın yönetimindedir. Bu güzelliğin devam edeceğine inancım tamdır. Ben yine her türlü desteği vermeye hazırım.

   Birlikte çalıştığımız muhtarlarımızla birlikte amacımız, hep birlikte beraber okulumuzu her yönü ile geliştirmekti. Bana verdikleri destekten dolayı Abdullah Deveci, Fevzi Ekmısır ve Erkut Deveci muhtarlarıma ve azalarına çok teşekkür ediyorum. Okulu geliştirme yolunda hedeflerimizin hepsine olmasa da birçoğunda ulaştığımıza inanıyorum. Yemekhanemiz bu yaz döneminde yapılmış olacak. Taşımalı gelen öğrencilerimiz güzel bir mekana kavuşacak. Okulumuza konteyner de olsa bir kütüphane kazandırdık. İçinde yaklaşık 2500 kitap mevcut. Ama en büyük amacımız olan yeni bir okul binası hedefimize ulaşamadık. Umarım bir kaç yıl içinde okul binası da yapılır.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz ile de güzel birliktelikler yaşadık. Tayakadın Köyü halkı ile bu süreçte tanıştık, kaynaştık, güzel dostluklar kurduk. Tayakadın'daki görevimizden ayrıldık ama Tayakadın'dan ayrılmadık. Her zaman her yerde birlikte olmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bana destek olan okuldaki öğretmenlerime, öğrencilerimize, velilerimize ve Tüm Tayakadın halkına teşekkür ediyorum. HOŞÇAKALIN...2121 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam171
Toplam Ziyaret464570
Saat
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864